Корзина
46 отзывов

Cистема компютерної радіографії для ветеринарії FireCR VET, 3Disc

29.08.15

 Повнофункціональна комп'ютерна радіографічна система FireCR VET дозволить вам отримати рентгенівські зображення відмінної якості, що забезпечить збільшення продуктивності та збільшення доходу клініки. Висока якість зображення, підвищена стійкість до зовнішніх впливів та просте технічне обслуговування, роблять сканер FireCR VET зручним та простим у щоденній практиці ветеринара. Ветеринарні фахівці отримують найкращий інструмент для діагностики за рахунок передових технологій, втілених в радіографічній системі FireCR VET!

 

 

Висока пропускна здатність

Можливість зчитування до 70 зображень за годину. FireCR+VET дає можливість отримати зображення високої якості за короткий чаc. Зручний перегляд, пересилання, архівування знімків, а також спеціалізовані вимірювання дають можливість лікарю точно ставити діагноз.

Компактність та легкість

FireCR + VET компактна та легка ветеринарна радіографічна система. Встановіть її на робочому столі, закріпіть її на стіні або перемістіть її безпосередньо до тварини, коли це необхідно. Відчуйте легкість та простоту застосування сканера FireCR + VET у власній практиці отримуючи високоякісні рентгенівські знімки.

Якісне зображення

FireCR + VET можна налаштувати для кожного клінічного застосування. У поєднанні з DICOM зручно впорядкувати базу збережених зображень. Всі отримані  зображення оптимізуються і можуть бути оброблені, збільшені, скопійовані та відправлені в будь-яке місце в лічені секунди без втрати якості.

Оновлення програмного забезпечення

Ветеринарна радіографічна система FireCR + VET може бути модернізована навіть в "польових умовах" не порушуючи процес практичного застосування. Інвестиція в сканер, що відповідає поточним потребам, дозволить Вам розширити спектр, якість та швидкість надання послуг, що є гарантією повернення вкладеннь.

Дані характеристики забезпечують ефективну роботу ветеринарної радіографічної системи FireCR + VET для ветеринарних клінік.